+48 32 3460 195
HURTOWNIA ON-LINE

Regulamin

 

Jeżeli chcesz podjąć współpracę z naszą hurtownią, zapoznaj się z poniższym regulaminem.
W razie jakichkolwiek dalszych pytań, prosimy o kontakt.

 1. Korzystanie z hurtowni on-line jest dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, posiadających konto klienta w naszym serwisie.
 2. ROW-BEST prowadzi sprzedaż wyłącznie hurtową dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą związaną ze sportem i rowerami. Nie prowadzi sprzedaży detalicznej
 3. Aby zarejestrować się w hurtowni on-line należy wypełnić formularz rejestracyjny (nazwa firmy, adres, numer NIP). Następnie, po otrzymaniu wiadomości na podany przy rejestracji adres e-mail, należy potwierdzić chęć rejestracji klikając odpowiedni odnośnik.
 4. Aby proces rejestracji został zakończony, należy przesłać kopie dokumentów rejestrowych firmy (NIP, Regon, wpis do KRS / ewidencji gospodarczej) na adres biuro@rowbest.pl. Po zweryfikowaniu danych przez ROW-BEST, konto użytkownika zostanie aktywowane i zakupy w hurtowni on-line będą możliwe, o czym klient zostanie poinformowany w odrębnej wiadomości. 
 5. Dla zarejestrowanych klientów ceny podane w serwisie są:
  - detaliczne - w przypadku rowerów,
  - hurtowe (ceny brutto z VAT) - dla wszystkich pozostałych artykułów. 
 6. Zamówienia można składać przy pomocy poniższych kanałów:

  - używając systemu hurtowni on-line (wymagane zalogowanie)
  - wysyłając zamówienie na adres e-mail zamowienia@rowbest.pl
  - faxem 32 346 01 96
  - telefonicznie 32 346 01 95
 7. Wszelkie prawa do zdjęć umieszczonych w serwisie są zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów dostępnych na stronie w całości lub we fragmentach jest zabronione. Naruszenie niniejszej zasady będzie traktowane jako przestępstwo. ROW-BEST zastrzega sobie prawo dochodzenia swoich praw na drodze sądowej. 
 8. ROW-BEST zastrzega sobie prawo do usunięcia konta użytkownika z bazy firmy w przypadku wykrycia naruszenia regulaminu lub innych nadużyć. Zastrzega sobie również prawo do odmowy ponownej rejestracji danego użytkownika. 
 9. Towar dostępny w magazynie jest wysyłany w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.  Koszt transportu towaru do wartości 1000.00 zł netto pokrywa odbiorca i wynosi on 15,00 zł netto. W przypadku zakupu towarów o wartości wyższej niż 1000.00 zł netto, koszty transportu ponosi ROW-BEST

 

Życzymy miłego korzystania z systemu.

Brak produktów do porównania. Wybierz do trzech dowolnych modeli roweru CTM.